Alternatif Tıp

Kolloidal Altın Suyu Nedir? Yararları Nelerdir?

Google+ Pinterest LinkedIn Tumblr

Kolloidal Altın Suyu Nedir? Yararları Nelerdir?

Kolloidal Altın Suyu

Bizim manevi çabaların tüm başarısı, büyük ölçüde bizim üçüncü gözün gelişme derecesine sahiptir. Bu ağ geçidi olarak tarif edilebilir. “İç dünyalar ve bilinç daha yüksek seviyelere…” Üçüncü göz, kaşlar,zihin ve çakra arasındadır. İnsan bilincinin en yüksek becerisi üçüncü göz ile görmektir. Görme, çeşitli aşamalarında çeşitli farklı elden çıkarılması için daha yüksek ruhsal boyutlara alt astral katmanlarını tespit edebilmek için bulunmaktadır.

İnsan vücudundaki epifiz bezi ile karşılık gelen bir özel bez merkezi vardır. Bu bez kafanın ortasında neredeyse tam bulunmaktadır ve bizim bilincimizde önemli bir faktörüdür. Hatta Rene Descartes (1596-1650), rasyonalizmin kurucusu “Düşünüyorum öyleyse varım” diyerek epifiz bezi ile ilgilendi. Epifiz bezinin vizyon ile ilişkili olduğu onun fikriydi. Günümüzün modern bilgisi zaten çok yaklaştı. Şimdi iç enerjinin, epifiz bezinin merkezinden başladığı belli olmuştur. Bugün farklı bir frekans aralığı görmek için elektromanyetik alanlar tespit edebiliyor. Bu da  epifiz bezinin enerji merkezi olmasından kaynaklanıyor.

Araştırmalarda, sıkışık enerjinin bloke olmasından epifiz bezi ile enerji yönlendirilmesi ve onun bize çevreleyen elektromanyetik alanların bizim sezgimizi geliştirmesidir. Normalde sadece sınırlı gerçekliği algılıyoruz. Ana bulgulardan biri kolloidal altın belirli bir tip daha zihinsel güç ile vücut tedarik edilebiliyor. Bu bezler enerji merkezlerinin eylemlerini ve tepkilerini etkileyen titreşim güçlerinde bir denge oluşturur. Altın iç enerjinin akışını arttırır. Bu nedenle altın iç enerji artırmak için bir katalizör ve aynı zamanda enerji akışı bir iletkendir.

Araştırmalar göstermiştir ki iletkenlik 10.000 kata kadar gelişmiş ve DNA bilgi akışının artması altın tüketilmesiyle olmuştur.

Uygulamalar ve Araştırmalar

Altın sıkça uyarılmak için bağışıklık sistemi tarafından kullanılır. Bilimsel çalışmalar altının IQ uyarıcı olduğunu göstermektedir. Hatta IQ puanı arttırabilir. Denekler, IQ testi aldı ve 3 ay boyunca her gün kolloidal altın suyu kullandı. Tekrar IQ testi yapıldı ve sonuç %20 IQ puanı artışı oldu. Kolloidal altın suyunun tümörlerin büyüme davranışı üzerinde etkisi vardır. Kanser hastalarında tedavi amaçlı kullanılmaktadır. 1935 yılında tıp dergisinde bir makale “Tıp & Cerrahi”, “inoperabl kanserli hastalar” ve “Kolloidal Altın Suyu” ile ilgili içeriği olan sayıyı yayımladı.

Augusta Hastanesi cerrahı Dr. Edward Henry Ochsner, Kolloidal Altın ileri gelecek vaat eden bir antikanser aktivitesi sağlar, dedi. Yaptığı çalışmalarda tümörün büyümesini engellediğini belirtmiştir. Dr. Ochsner aşağıdaki açıklamalarda bulundu:

“Siz hayatı daha tolere edilebilir hale getirmek için kendinizi umutsuz bir durumda size yardımcı olabilir. Kronik hastalarda ağrı azaltma ve rahatsızlık hissini azaltmada başarılıdır.“

Kolloidal altın birçok ruhsal hastalıklarda ve tıbbi uygulamalarda her türlü kullanılmıştır. Örneğin, alkol bağımlılığı hastalıkların tedavisinde kullanılmıştır. Kolloidal altın zihinsel refah ve depresyon üzerinde olumlu bir etkiye sahiptir. Hayal kırıklığı, memnuniyetsizlik, sinirlilik, ağrı, öfke, üzüntü, kaygı, endişe, korku, kayıtsızlık, ilgisizlik, delilik! Kolloidal altın bu durumlarda yardımcı olur!

Dr. Nilo Kahire ve Dr. A. Brinckmann çok satan “Materia Medica (Sao Paulo, Brezilya, 19. Baskı, 1965)” yazdı. Altın, kontrol edilemeyen bezleri ve sinirleri kullanmaktadır. Vücut ısısını düzenleyen mekanizma, pozitif titreme, sıcak basmaları veya gece terlemesi kolloidal altın alınarak giderilebilir. Kolloidal Gümüş, böylece hastalığa karşı vücudun savunma sistemini destekler ve yeni bir canlılık kurmak için yardım eder. Günlük kullanımda kolloidal altın ise bir yaşam uzamasına neden olur.

Kolloidal Altın Suyu Hikayesi

Altın doğada saf metal olarak ortaya çıkar ve kadar anlamına gelen Latince kelime Aurum kaynaklanan kıymetli metallerin grubuna aittir: parlak veya Şeffaf! Altın yeryüzünde en bol unsurların bir listede 74ste unsurudur, bu Güneş Enerjisi metaldir. Birçok kültürde Altın büyülü bir öneme sahiptir ve bu tür amaçlar için kullanılan sonsuz kez olmuştur. Altın ayrıca tıbbi ve tedavi dünyasında kullanılan, ancak Batı tıbbında çok, eskiden melankoli ve diğer bozukluklar için tedavilere simyacılar tarafından orada istihdam edildi olduğu bir gerçektir olmasına rağmen, daha sonra en tanıma var olan homeopati uygulamaları. Terapötik dünyada özellikle Amerika’da altın Son zamanlarda, faiz, neredeyse burada artık şimdi Avrupa vazgeçilmezdir kolloidal gümüş gibi büyür.

altın takı Mesih’in doğum yapmış 3000 yıl önce zaten vardı ve o zaman zaten altın ile swap işlemleri yapıldığı, bu ödeme yöntemi olarak kabul edildi. Dünyaca ünlü İngiliz doktor Michael Faraday, Kolloidal Altın keşfeden (anno 1857).Orta Çağ’da bir iksir, bir makyaj olarak kullanılan ve sağlığını geliştirmek için. Modern farmakoloji Paracelsus babası, hastalıkla mücadele üretmek için, bu ilaç için çeşitli metalleri kullanmıştır. Çinli hep altın parçaları ve enerji karşılamak için kendi yiyecek bir altın mitkochten yeni bir şey değil. Dr. Koch, ilk belgelenmiş soruşturma o bir insan Kolloidal altın Tedavi için kullanıyorsa, tüberküloz bakterisi var olamaz keşfetti olarak, nerede yazılır, bilinmektedir.

Altın eser element olarak, insan vücudu ve beyinde bulunur, aynı zamanda doğal olarak saf bir altın bulur. Altın gıda oluşur. Büyük miktarlar kabuklu deniz ürünleri (midye, yengeç ve kerevit), havuç (havuç) ihtiva bulunmaktadır. Deniz suyu su 100,000,000 parça altın ağırlık ile 5 ila 250 parça içerir. Deniz suyunda toplam miktarı yaklaşık dokuz milyar ton olarak tahmin ediliyor. Birçok bitkilerde Altın özellikle sebze bitki hindiba olarak, izleri yer almaktadır.

Kolloidal altın

Altın yeryüzünde en bol unsurları listesinde 74 eleman ve güneş (güneş enerjisi) bir metaldir. Birçok kişi için, altının büyülü bir anlamı vardır ve çeşitli uygulamalar için yüzyıllar boyunca kullanılmıştır. Bu tıbbi veya terapötik uygulamalar için altın kullanılır, ki bu da batı dünyasında bilinmemektedir. Bu daha önce Melankoli ve kalp sorun için simyacılar tarafından kullanılmıştır. Son yıllarda özellikle Amerika’da altının terapötik kullanımı yaygınlaşmıştır.

Altın özellikle beyinde, daha sonra insan vücudunun yapı taşları ve bir eser element olarak ortaya çıkar. Bu vücut tarafından ihtiyaç duyulan bir metaldir. Orta çağlarda bu sağlık teşvik ve gençliğini geri yüklemek için önemli bir madde olarak kullanılmıştır. Modern farmakoloji öncüsü, Paracelsus, ilaçlar geliştirmek için çeşitli metalleri kullanılan ve dolayısıyla hastalıkları tedavi etmiştir.

Hatta Edgar Cayce demiştir ki: “Asimile olan altın etkinliği, her zamanki görünümdedir. Çünkü bu uygun bir biçimde olabilir. Gümüş ve kimi mevcut yaşam neredeyse, çift altın “beyin dokusundadır”.”

aşağıdaki gibi kolloidal altın etkisi açıklanmıştır:

– Altın endokrin sisteminin uyumunu etkinleştirir.

– Altın sinir sistemini rahatlatır.

– Altın, iç enerjiyi harekete geçirir ve daha iyi bir ortama yol açar.
Günümüzde insan vücudunda bilgi akışının elektron akışına bağlı olduğu bilinmektedir. Kolloidal altın, vücudun elektriksel ve manyetiksel özelliklerini etkileyebilir. Kolloidal altın vücutta hatalı elektrik potansiyeli üzerinde hareket dengelemesi sağlar.

Altın salgı sistemini bütünleştirir. Altın sinir sistemini rahatlatır. Altın iç enerjiyi harekete geçirir ve geliştirilmiş bir tutuma yol açar. Biz vücutta bilgi akışı elektronların akışı ile esas olarak akılda, bu yüzden belki de hayal edebiliyorum, bu değerli metal elektrik kalitesini gerçekleştirmek mümkün budur. Altın bu nedenle de elektrik ve sonradan vücudun manyetik özelliklerini etkileyebilir. Altın yine rahatsız elektrik potansiyelini normalize.

Araştırma bulguları ve altın etkisi raporların kapsamlı bir çalışma sonrasında, altın kolloidler bu gün ve yaş insanların zihinsel gelişiminde çok önemli bir rol oynayabilir.Altın doğrudan absorbe hayatın yaşamsal güçleri ile bağlanabilirsiniz bir maddedir.

çaresiz kanseri hakkında tıbbi makalede Dr. Edward H. Ochsner, Augustana Hastanesi Cerrah kolloidal altın kanser büyümesi üzerinde önemli bir inhibitör etkisi olabilir bildirdi. Dr. Ochsner liderliğindeki araştırma ekibi koloidal altın, tümörlerin boyutunu azaltmak ağrıları azaltmak, iştah ve sindirim geliştirmek ve hastanın ağırlığını ve gücünü artırmak için yardımcı olduğunu buldu.

Altın destekler ve tüm enerji sistemini uyumlu hale getirilmiştir. Kolloidal altın kararlı ruhsal ve zihinsel gelişimini teşvik ve enerji sistemini güçlendirmek ve telafi etmek için şu anda en önemli araçlardan biri yer almaktadır. Altın titreşim her seviyede çalışır ve gelişimin her aşamasında uygun ve sorunsuz bizi destekliyor.

Bunu da biliyorum? Vücudunuzun bir enfeksiyon ile başa çıkmak zorunda olduğunu fark, güçlü, enerjik stres altında olan veya iç korkularla mücadele eden – ve derhal, cilt için altın yüzük veya altın zincirleri altında siyah olur? Sadece bu durumlarda, vücudunuz acilen umutsuzca deri yoluyla takı aracılığıyla kendini “çeker”.

Enerji Beden ve Kolloidal Altın

Enerji, organların gücü ve enerjiyi gerektirir. Hepimizin henüz tam olarak yüksek seviyede titreşime bağlı değildir. Birçoğumuz, güçsüz ve “bitkin” hisseder. Kolloidal altın bu durumda şimdi bizim enerji beden kullanılabilir, çok yüksek ve ince titreşim o çizmek ve şarj edebilirsiniz. (büyük “yardımcı pil” gibi).

Altının güneş ışığı titreşimi vardır ve tüm karanlığı çözer. Birkaç gün iç gücünü geri gelebilir ve daha sonra, dengeli ve genellikle de çok daha iyi uyuyabilir. Altın aktif ve iç, dış algıyı arttırır. Kolloidal altın nedenle çakraların titreşim ve “üçüncü göz” ve ilgili alanlarda açılması artırır. Bu da bizim kendi titreşimlerini manevi dünya ile iletişim ve daha iyi çevirmek için yeteneğimizi arttırır.

Çağımızın en önemli sorunlarından biri enerji eksikliğidir. Saldırganlık, depresyon, yetersizlik ortaya çıkan kişilerarası ilişkiler kurmak ve elde etmek, fiziksel ve psikolojik sorunları geniş bir yelpazede, genellikle enerji eksikliğinden kaynaklanmaktadır.